Archezja 2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu klas 7 do Ojcowa. W dniu 14 września  uczniowie klas 7 naszej szkoły wybrali się do Ojcowskiego Parku Narodowego. Wycieczka miała charakter wyjazdu integracyjnego połączonego z programem profilaktycznym "Archezja". Podczas długiego spaceru przez Dolinę Prądnika uczniowie zwiedzali ruiny zamku w Ojcowie, Jaskinię Ciemną, "Jonaszówkę", Kościółek na wodzie. Był też czas na pyszne kiełbaski prosto z ogniska oraz na strzelanie z łuku w osadzie o nazwie "Archezja". Nasi przewodnicy podczas wycieczki podkreślali wagę podejmowania trafnych decyzji w życiu człowieka, rolę wartości, autorytetów, budowania dobrych relacji z innymi, integrowali grupę, rozbudzali zainteresowania związane z historią, geografią, biologią czy astronomią. Pogoda oraz humory były wyjątkowe tego dnia.

Opracowała: Iwona Dargiewicz