GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

27 marca 2019r. w Szkole Podstawowej w Zielonkach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Ruszaj ku przygodzie w przyjaźni i zgodzie”.

Przed komisją uczniowie wygłosili wybrane przez siebie wiersze. Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom opanowania tekstu, recytacji, co ucieszyło jury, a z drugiej strony stało się przyczyną burzliwych dyskusji. Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników, po krótkiej przerwie, nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Podziękowano wszystkim uczestnikom konkursu.

Komisja przyznała najlepszym zaszczytne miejsca oraz nagrody główne. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i nagrody.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych: Ida Machaj, Krzysztof Olejak, Zuzia Seweryn, Jagoda Morek i Zosia Kapusta.

Uczniowie z naszej szkoły również stanęli na podium:

I miejsce zajęła Jagoda Morek,

III miejsce zajęła Zosia Kapusta

Wyróżniony został uczeń Krzyś Olejak.

Opracowała Dorota Spasiuk