„ Jestem wyjątkowa, jestem wyjątkowy ” Kuba - kl. 3 „c”

„ Jestem wyjątkowa, jestem wyjątkowy ” Kuba  - kl. 3 „c”

Kolejny uczeń klasy 3 ”c” Kuba Kuźmiński zaprezentował się przed swoimi koleżankami i kolegami.

Na zdjęciach bardzo ciekawej prezentacji poznawaliśmy jak Kuba zmieniał się co roku. Zmieniał się jego wygląd, zainteresowania, zabawy. Kuba uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną na wspólnych wyjazdach. Wolny czas spędza dość aktywnie. Trenuje siatkówkę, świetnie jeździ na nartach, latem żegluje z rodzicami po jeziorach.

Razem z Kubą w naszej klasie gościła mama Kuby – pani Ania Kuźmińska. Mama Kuby jest nauczycielką języka angielskiego. Z okazji  Walentynek opowiedział uczniom o historii tego święta. Przygotowała dla uczniów bardzo ciekawe zajęcia plastyczne. Uczniowie wykonywali kartki walentynkowe z serduszek lub ich połówek oraz zapisywali życzenia w języku angielskim. . Ciekawy efekt pracy uczniów możemy podziwiać na załączonych zdjęciach.

Bardzo dziękujemy mamie Kuby za przygotowanie  ciekawych zajęć i poświęcony nam czas.