Klasy trzecie w Czasławiu

We wrześniu uczniowie klas trzecich pojechali na wycieczkę do Czasławia. Na Zaczarowanym Wzgórzu dzieci spędziły cały dzień, uczyły się poprzez zabawę. Uczniowie słuchali opowieści o zmianach zachodzących w przyrodzie, ale również czynnie uczestniczyli w rozmowie na ten temat oraz szukali „skarbów przyrody”. Braliśmy udział w grach i zabawach zespołowych: rzut kartoflem do celu, slalom z grulem. Odwiedziliśmy zwierzęta w Mini Zoo. Nie zabrakło również atrakcji, na którą czekali wszyscy-przejażdżka na końskim grzbiecie. Po ciepłym posiłku-kiełbasce oraz ziemniakach pieczonych na ognisku, dzieci bawiły się na placu zabaw.  Kiedy znów zgłodniały, własnoręczne pokroiły ziemniaki, które usmażone zostały przez Panią animatorkę, mmmmm….. własnoręcznie zrobione frytki smakowały wyśmienicie.  Pogoda dopisywała przez cały dzień i w doskonałych nastrojach wróciliśmy do domów.

Więcej zdjęć można obejrzeć => TUTAJ.

Wychowawcy klas trzecich