Święto Drzewa

10 X jak co roku uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej obchodzili Dzień Drzewa.

Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „ Drzewo- Przyjaciel”. Dzieci z klasy I i II w swoich klasach przygotowały własne wizje drzewa – przyjaciela. Odczytana została także „Bajka o drzewie”.

Uczniowie klas III wspólnie przygotowali wykorzystując różnorodne techniki plastyczne kolorowe liście, które przyozdobiły olbrzymie drzewo. W ten sposób powstała piękna i barwna jesienna kompozycja, którą wciąż można podziwiać na korytarzu na poziomie pierwszym.

Organizatorki:
K. Madetko