Tramwaj trzeciomajowy

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w Rozśpiewanym Tramwaju Patriotycznym. Jest to akcja organizowana przez Centrum Młodzieży im.dr.H.Jordana w ramach projektu Młodzież Pamięta, przez tą inicjatywę starają się podtrzymać patriotyczne tradycje i pamięć o ważnych wydarzeniach z historii Polski. Akcja ta odbywa się w dniu 3 maja. Uczestnicy śpiewali pieśni patriotyczne w specjalnie przeznaczonym do tego Tramwaju ,,Krakowiak’’. Uczniowie naszej szkoły przepięknie wprowadzili pasażerów w iśie patriotyczny nastrój, uroczyście odśpiewając Rotę, My Pierwsza Brygada czy też O mój rozmarynie. Uczestnicy z entuzjazmem przyłączyli się do śpiewania. Patriotyczny Tramwaj kursował wokół Krakowskich Plant wzbudzając ogólne zainteresowanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w uroczystości z okazji uczwalenia Konstytucji 3 Maja – uczniom, ich Rodzicom oraz nauczycielom.

Zapraszamy do udziału w Patriotycznych Lekcjach Śpiewania za rok !!!

Koordynatorzy akcji: Anna Sawczuk, Dorota Spasiuk