Tydzień bajek oraz Dzień Kobiet w świetlicy

W ostatnim tygodniu lutego na świetlicy organizowane były zajęcia tematyczne dotyczące świata bajek. Dzieci miały okazję posłuchać bajek czytanych przez wychowawców świetlicy oraz nagranych przez znanych aktorów takich jak Marian Kociniak oraz Wiktor Zborowski. Odbył się również specjalny Quiz, gdzie zadaniem dzieci było odgadnięcie tytułu bajki. Dodatkowo, dzieci wykonywały prace artystyczne związane z ich ulubionymi bajkami.

Z kolei pierwszy tydzień marca upłynął pod tematyką Dnia Kobiet. Dzieci otrzymały kolorowanki oraz wykonywały papierowe ruloniki z tulipanami, do których można było włożyć słodkości i podarować bliskim z okazji ich święta. Odbyły się też dyskusje tematyczne dotyczące ósmego marca oraz wzoru zachowania wobec kobiet.