Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu działają na rzecz naszej szkoły!

Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu   działają na rzecz naszej szkoły!

Miesiąc wrzesień na terenie Szkoły Podstawowej w Bibicach upłynął intensywnie- zwłaszcza dla wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu. Otóż, 23 września wzięli oni udział w Festynie Rodzinnym, gdzie pomagali przy jego organizacji: krzesełka, stoliki, plakaty, a nawet występy-to tylko kilka z wielu działań wolontariuszy z tamtego dnia. Poza tym na naszych uczniów z wielkim sercem można było liczyć w bibliotece przy pracach podczas ewidencji podręczników oraz w czasie Dnia Węgierskiego (kukurydziane poczęstunki, audycja). Niezastąpieni okazali się również dania 22 września (piątek), kiedy to w artystycznej atmosferze ozdobili salę nr 217, zamieniając ją w Pracownię Patrona Szkoły, czyli S. Wyspiańskiego. Obecnie wspierają również realizację programu profilaktycznego „ Szkoła z witaminą” przeznaczonego dla młodszych uczniów naszej szkoły.