Zajęcia w terenie w ramach programu autorskiego „W krainie zdrowia”

W dniu 1czerwca 2019r. chętni uczniowie realizujący program „W krainie zdrowia” pod opieką nauczycieli p. Beaty Pieńkowskiej i p. Katarzyny Goraj- Zębali uczestniczyli w kolejnych już zajęciach na świeżym powietrzu. Kilka dni wcześniej uczniowie w zespołach zdrowia przeprowadzali ankiety wśród mieszkańców gminy Zielonki nt. promowania zdrowia na co dzień. Wyniki są optymistyczne, zostały opracowane przez uczniów i znajdują się na gazetce programu w szkole. Na zajęciach w dniu 1 czerwca uczniowie wzięli udział w zwiadzie terenowym, przeprowadzili badania nad rzeką Bibiczanką oraz uczestniczyli w zabawach ruchowych. Pogoda nam dopisała, humory oczywiście też. Wyniki Bibiczanki są zadowalające, rzeczka była czysta, przejrzysta, bez śmieci, żyje w niej wiele bezkręgowców. To już były ostatnie zajęcia w ramach programu. Przed nami już tylko ankieta ewaluacyjna. W sobotę najlepiej poradził sobie zespół „Złociste ananasy”. Ostateczne wyniki za udział w realizacji programu zostaną poznane przez uczestników w dniu 10 czerwca 2019r. (poniedziałek) o godzinie 16:30 podczas uroczystego zakończenia programu.

Opracowanie: mgr Beata Pieńkowska