Zakończenie roku szkolnego 2018/19

Dnia 19 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Akademię rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu narodowego przez wszystkich uczestników wydarzenia zaintonowane przez pana Krzysztofa Lepiarczyka. Prowadzącym uroczystość był pan Robert Smołka. Jako pierwsza swoje przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor Anna Górka, która ciepło przywitała zgromadzonych uczniów, nauczycieli i gości. Podkreśliła także niezwykle istotną rolę instytucji szkolnej w kształceniu i wychowaniu młodego człowieka. Odczytano nazwiska uczniów zapisanych do Złotej Księgi oraz wręczono pochwały dyrektora szkoły dla uczniów. Po wystąpieniu Pani Dyrektor o głos został poproszony Bogusław Król. Wójt gminy Zielonki gorąco podziękował za zaproszenie go na uroczystość, którą uświetniła obecność wielu znamienitych gości. Następnie poczet z klas VII przekazał sztandar szkoły młodszym kolegom. Po części oficjalnej nadszedł czas na artystyczną. W tym roku przygotowaniem przedstawienia zajęła się klasa 6d. Krótki program dramatyczny został przygotowany pod nadzorem pani Magdaleny Badury. O oprawę muzyczna zadbał pan Adam Babik.

Następnie uczniowie udali się na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami i odebrali świadectwa szkolne.