Gimnazjum - aktualności

Dzień KEN w klasach młodszych

14 października każdego roku jest Dzień Edukacji Narodowej. Uroczyste obchody tego święta w naszej szkole miały miejsce 13 października. Uczniowie klas 3 a, 3 b i 3 e tego dnia przygotowali krótki program artystyczny, na który zaprosili swoich młodszych kolegów, nauczycieli i Panie Dyrektor.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Celem ww. projektu jest wzmocnienie potencjału szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości.

Czytaj całość

HARMONOGRAM MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW KURATORYJNYCH.

Harmonogram Małopolskich Konkursów Kuratoryjnych.

Małopolska Noc Naukowców 2017

W ramach realizacji autorskiego projektu „Muzealny zawrót głowy” 29 września 2017 roku chętni uczniowie oddziałów gimnazjalnych pod opieką p. Małgorzaty Maruszak-Kobas i p. Jarosława Ozgi wzięli udział w kolejnej edycji Małopolskiej Nocy Naukowców.

Europejski Dzień Języków.

26 września w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. W tym roku to Węgry były krajem, który chcieliśmy poznać bliżej.

Czytaj całość

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starosty Krakowskiego.

Przekazuję do stosownego wykorzystania Ostrzeżenie hydrologiczne Nr 0:5 otrzymaną od Biura Prognoz Hydrologicznych w Krakowie.

Czytaj całość

Wyspiański w street arcie, street art w Wyspiańskim – Festiwal Graffiti i Sztuk Młodzieżowych – Bibice- 19-23.09.2017

Tego roku Festiwal Graffiti i Sztuk Młodzieżowych modyfikuje lekko swoją formułę, składa się z dwóch odrębnych zadań poświęconych w całości jednemu artyście.

Czytaj całość

Kiedy myślę o Niemczech….

Jak co roku w naszej szkole, na przełomie września i października, wszystkich uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Kiedy myślę o Niemczech….” -„Wenn ich an Deutschland denke…”.

Czytaj całość

Umowa na rozbudowę szkoły podpisana

11 września 2017 r. podpisana została umowa na rozbudowę szkoły w Bibicach wraz z budową drogi publicznej.

Czytaj całość

Konkurs plastyczny „Projekt witrażu – motyw kwiatowy inspirowany twórczością Stanisława Wyspiańskiego”, przyjmowanie prac do 15 września.

Zapraszamy uczniów szkół im. Stanisława Wyspiańskiego (aż do liceum!) do udziału w konkursie na projekt witrażu inspirowanego twórczością artysty.