Szkoła podstawowa - aktualności

Wycieczka do Zamku w Lipowcu

W dniu 11.10.2017 r. klasy 6a, 6b, 6c wyjechały na wycieczkę edukacyjną do Zamku w Lipowcu, który znajduje się na wapiennym wzgórzu o tej samej nazwie na terenie rezerwatu przyrody "Lipowiec", w sąsiedztwie wsi Wygiełzów i Babice.

Dzień KEN w klasach młodszych

14 października każdego roku jest Dzień Edukacji Narodowej. Uroczyste obchody tego święta w naszej szkole miały miejsce 13 października. Uczniowie klas 3 a, 3 b i 3 e tego dnia przygotowali krótki program artystyczny, na który zaprosili swoich młodszych kolegów, nauczycieli i Panie Dyrektor.

Dzień Edukacji Narodowej w klasach starszych

W piątek 13 października 2017 r. w naszej szkole świętowaliśmy przypadający na 14 października Dzień Edukacji Narodowej.

Let's post cards!

Z okazji Europejskiego Dnia Języków niektórzy uczniowie klas 6 i 7 wzięli udział w projekcie eTwinning „Lest' post cards for EDL”. Uczestnicy projektu, uczniowie z 25 szkół podstawowych z różnych krajów europejskich, wysyłali do siebie kartki pocztowe. Na kartkach dzieci mogły napisać to co im się podobało o sobie, regionie w którym żyją czy swoich szkołach. Mieli także za zadanie umieścić fragment swojego ojczystego języka, tak aby inni mogli poznać różne języki Europy.

KRAKOWSKA MATEMATYKA

Konkurs Krakowska Matematyka (kl. IV-VI) – etap szkolny odbędzie się 23 listopada 2017 (czwartek)

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Celem ww. projektu jest wzmocnienie potencjału szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości.

WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ!

Współczesna Warszawa należy do nowoczesnych metropolii wykazujących szybkie tempo rozwoju. Teraźniejszość przeplata się tu z historią, nierzadko tragiczną.

Żonkilowy Marsz Nadziei 2017

Dzień Chłopca w 3d i 3f

29 września klasy 3d i 3f świętowały Dzień Chłopaka. Z tej okazji chłopcy musieli wykonać wiele niełatwych zadań.