Zespół szkół - aktualności

Warsztaty „Żywioł szkła”

Dnia 8 grudnia bieżącego roku klasy 3 b i 3 c miały możliwość wzięcia udziału

Czytaj całość

Zapraszamy do udziału w ŚWIĄTECZNYM KIERMASZU!!!

Czytaj całość

Zbiórka na Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. Tischnera zakończona z sukcesem

CUDER

W dniu 5. 12. 2017 roku uczniowie klas 5 naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych CUDER.

Czytaj całość

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ORGANIZACJI ZAJĘĆ OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH W DNIACH 27 - 29 GRUDNIA 2017R

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ORGANIZACJI ZAJĘĆ OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH   W DNIACH 27 - 29 GRUDNIA 2017R

Informujemy, że w dniach 27, 28, 29 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach organizowane będą zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w godzinach od 7.00 - 17.00 na świetlicy szkolnej dla dzieci, których Rodzice ze względów zawodowych nie mogą zapewnić opieki.

Andrzejki w świetlicy szkolnej

W ubiegłym tygodniu nasza świetlica zamieniła się w magiczny salon, w którym zgodnie z tradycją, odbyły się różne wróżby i zabawy.

Klasy siódme w Muzeum Narodowym w Krakowie

Klasy siódme – VII a i VII d – uczestniczyły w niezwykłej lekcji muzealnej poświęconej twórczości Stanisława Wyspiańskiego – najwybitniejszego i najwszechstronniejszego polskiego artysty przełomu XIX i XX wieku.

List do Mikołaja

Pada śnieg, prószy śnieg, biało dookoła, przysypane łąki, lasy i nasza szkoła

Czytaj całość

Mikołajki w Solnych Podziemiach.

Dnia 4 grudnia 2017r. uczniowie klas 3e i 3b udali się na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce.

Czytaj całość

Paka dla zwierzaka - możesz pomóc!