Zespół szkół - aktualności

„Bohaterskie zwierzęta podczas wojny” - konkurs plastyczny

Wszystkich chętnych uczniów klas 1 - 3 z terenu Gminy Zielonki zapraszamy do udziału w ciekawymmkonkursie plastycznym.

Pożegnanie lata w Węgrzcach

W dniu 22 września 2018r. (sobota) Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach włączyła się do współtworzenia imprezy „Pożegnanie lata w Węgrzcach ”

Klasy 5 w osadzie młynarskiej

Uczniowie klas piątych zwiedzili Boroniówkę Osadę Młynarską – zabytkowy młyn i tartak wodny w Ojcowskim Parku Narodowym.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Korzkiew 2018

W piątek 22.09.2018 reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bibicach wzięła udział w kolejnej edycji Gminnych Zawodów w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dzień języków obcych - dzień islandii

Z okazji Europejskiego Dnia Języków w tym roku w szkole w Bibicach 26.09.2018 obchodzony będzie Dzień Islandii.

Promocja zdrowia

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła jak co roku podejmie wiele działań promujących zdrowie. Przed nami ciekawe programy profilaktyczne, spotkania ze specjalistami, akcje np. „Śniadanie daje moc”...

Spotkanie z rodzicami

W dniu 13 września 2018r. podczas zebrań z rodzicami, rodzice uczniów klas ósmych i trzecich klas gimnazjalnych zostali zapoznani z ogólnymi informacjami dotyczącymi egzaminów w roku szkolnym 2018/2019.

Pomóżmy Łukaszowi chodzić !

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich do udziału w akcji charytatywnej „Szkoło pomóż i Ty” orgaznizowanej przez Fundację na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”.

Zebranie z Rodzicami 11,12,13.09.2018r.

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas 2 - 8 szkoły podstawowej oraz III gimnazjum do udziału w Zebraniu z Rodzicami, według podanego poniżej harmonogramu.

ROZKŁAD JAZDY BUSA SZKOLNEGO

Od dnia 04.09.2018r. (wtorek) obowiązuje następujący rozkład jazdy busa szkolnego.