SP Bibice

Konsultacje w roku szkolnym 2018/2019

SZANOWNI RODZICE
Jeśli nie mają Państwo możliwości umówienia się z Nauczycielem w poniższym terminie, możecie Państwo umówić się na inny termin dzwoniąc do sekretariatu szkoły. Można również ustalić termin spotkania przez e-dziennik.
 

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień, godzina, miejsce
Babik Adam poniedziałek, 13:35 - 14:20, pn
Badura Magdalena poniedziałek, 14:50 - 15:35, pn
Badysiak Patrycja piątek, 14:50 - 15:35, pn
Błażejczyk Iwona poniedziałek, 14:50 - 15:35, pn
Chromy Dariusz  
Daszkiewicz Grzegorz czwartek, 9:10 - 9:55, pn
Durlak Elżbieta poniedziałek, 13:55 - 14:40, kantorek WF
Emerla Eliza wtorek, 9:10 - 9:55, kącik dla rodziców
Feliga-Grządziel Agnieszka czwartek, 11:00 - 11:45, pn
Gazda Magdalena poniedziałek, 10:05 - 10:50, pn
Gierut Aleksandra poniedziałek, 14:50 - 15:35, pn
Goraj-Zębala Katarzyna poniedziałek, 8:20 - 9:05, pn
Idzik Zofia czwartek, 10:05 - 10:50, pn
Janikowska Lidia poniedziałek, 12:50 - 13:35, pn
Karwacki Jarosław wtorek, 10:05 - 10:50, pn
Kołtuńska Paulina środa, 11:55 - 12:40, pn
Książek Agnieszka czwartek, 13:55 - 14:40, pok. 117
Kwietniowska Renata środa, 10:05 - 10:50, pok. 117
Lepiarczyk Jolanta czwartek, 12:50 - 13:35, pok. 304
Lepiarczyk Krzysztof wtorek, 14:50 - 15:35, pn
Madetko Katarzyna poniedziałek, 11:55 - 12:40, pn
Magiera Barbara piątek, 9:10 - 9:55, pok. 117
Majewska Beata wtorek, 11:55 - 12:40, kącik dla rodziców
Maruszak-Kobas Małgorzata wtorek, 8:20 - 9:05, pn
Matejek Magdalena wtorek, 12:50 - 13:35, pn
Megiel Maja czwartek, 13:55 - 14:40, pn
Mrózek Kamil czwartek, 15:40 - 16:25, pok. 114
Nocoń Józefa piątek, 15:40 - 16:25, pn
Oczkowicz Krzysztof poniedziałek, 10:00 - 11:00, pn
Olejarczyk Piotr wtorek, 12:50 - 13:30, pn
Osuch Łukasz czwartek, 11:00 - 11:45, pok. 114
Ozga-Mazurek Elżbieta poniedziałek, 15:40 - 16:25, pn
Ozga Jarosław wtorek, 11:00 - 11:45, pn
Pardiak Danuta czwartek, 10:05 - 10:50, pn
Piątek Aneta wtorek, 12:50 - 13:35, pn
Pieńkowska Beata wtorek, 7:00 - 7:30, pn
czwartek, 7:00 - 7:15, pn
Pietraszek-Szpyrka Joanna wtorek, 9:10 - 9:55, pn
Pilch Małgorzata wtorek, 16:30 - 17:15, s. 124
Płatek Agata wtorek, 11:00 - 11:45, pn
Popiołek Paulina poniedziałek, 16:00 - 17:00, biblioteka
Porębska Urszula środa, 10:05 - 10:50, pn
Puto Iwona wtorek, 14:50 - 15:35, s. 125 (zaplecze)
Pyka Katarzyna  
Raziuk Halina poniedziałek, 8:20 - 9:05, pok. 315
Sala-Halota Dorota poniedziałek, 10:05 - 10:50, pok. 117
Sawczuk Anna środa, 13:55 - 14:40
Sierant Katarzyna poniedziałek, 7:00 - 7:45, pn
Silezin Aleksandra piątek, 10:05 - 10:50, pn
Słota Magdalena piątek, 11:55 - 12:40, pok. 117
Smołka Robert czwartek, 11:55 - 12:40, kantorek wf
Spasiuk Dorota środa, 14:50, pok. 117
Szewczyk Janusz środa, 16:30 - 17:15, pn
Wąsowski Andrzej piątek, 8:20 - 9:05, pn
Wesołowska Dorota poniedziałek, 10:05 - 10:50, s. 124
Węgrzynowicz Anna czwartek, 14:50 - 15:35, pn
Wikutowska Anna czwartek, 8:15 - 9:00, s. 117
Wirecka Barbara poniedziałek, 9:10 - 9:55, s. 117
Wójcik Marta wtorek, 13:55 - 14:40, pn
Ziobrowski Maciej wtorek, 14:30 - 15:15, pn

pn - pokój nauczycielski