PEDAGOGIZACJA RODZICÓW

Po zebraniach z rodzicami

W dniach 14, 15, 16 listopada podczas zebrań rodzice naszych uczniów mieli możliwość wysłuchać ważnych informacji od specjalistów na temat ogólnie rozumianego bezpieczeństwa.

Czytaj całość

ZEBRANIE Z RODZICAMI - 14,15,16.11.2017R.

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas I - VII szkoły podstawowej oraz klas II - III gimnazjum do udziału w Zebraniu z Rodzicami.

Pedagogizacja rodziców

Czytaj całość

Prelekcje dla rodziców " Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole"

Prelekcje dla rodziców

W dniach 16 i 17maja 2017 roku w Zespole Szkół w Bibicach, odbyły sie prelekcje dla rodziców pt." Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole".

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu - święto obchodzone corocznie 2 kwietnia.

Czytaj całość

ZARZĄDZENIE NR 11/17 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 23 marca 2017 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego.

Szkoła dla rodziców

W Zespole Szkół w Bibicach dnia 22.03.2017 roku, odbyło się spotkanie rodziców uczniów naszej szkoły z Panem W. Słoniną z Instytutu Rozwoju Społecznego. Spotkanie pt. „Jak wychować szczęśliwego człowieka”

PEDAGOGIZACJA RODZICÓW

Czytaj całość

Reforma edukacji - Dobra szkoła.

Niezbędne informacje na temat reformy edukacji.

profilaktyka grypy

Informacje na temat profilaktyki grypy.