PEDAGOGIZACJA RODZICÓW

Pedagogizacja rodziców

Czytaj całość

Prelekcje dla rodziców " Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole"

Prelekcje dla rodziców

W dniach 16 i 17maja 2017 roku w Zespole Szkół w Bibicach, odbyły sie prelekcje dla rodziców pt." Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole".

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu - święto obchodzone corocznie 2 kwietnia.

Czytaj całość

ZARZĄDZENIE NR 11/17 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 23 marca 2017 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego.

Szkoła dla rodziców

W Zespole Szkół w Bibicach dnia 22.03.2017 roku, odbyło się spotkanie rodziców uczniów naszej szkoły z Panem W. Słoniną z Instytutu Rozwoju Społecznego. Spotkanie pt. „Jak wychować szczęśliwego człowieka”

PEDAGOGIZACJA RODZICÓW

Czytaj całość

Reforma edukacji - Dobra szkoła.

Niezbędne informacje na temat reformy edukacji.

profilaktyka grypy

Informacje na temat profilaktyki grypy.

Debata o zagrożeniach

16.12.2016 w ZS w Bibicach odbyła się Debata pt. „ Czynniki chroniące i czynniki ryzyka w wychowaniu młodzieży”. Brali w niej udział nauczyciele, rodzice oraz goście: p. K. Kmiecik-Jusięga - adiunkt Katedry Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, p. A. Murzyniec – pedagog szkolny SP w Owczarach, p. W. Słonina – pedagog i profilaktyk, p. T. Gubała – pełnomocnik Wójta Gminy Zielonki ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Spotkania z rodzicami

17 listopada zostały zorganizowane dwa ważne spotkania dla rodziców gimnazjalistów.