Zapisy DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach informuje, że po zakończeniu  zapisów do klasy I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2019/2020,  nie dysponuje wolnymi miejscami i w związku  z tym nie będzie przeprowadzona rekrutacja. Wszystkie dzieci z obwodu szkoły zostały przyjęte. Spotkanie organizacyjne z przyszłymi wychowawcami odbędzie się pod koniec roku szkolnego - koniec maja/początek czerwca 2019r. O terminie spotkania zostaniecie Państwo poinformowani w późniejszym terminie.

mgr Anna Górka

Bibice, 25.01.2019r.

KOMUNIKAT

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BIBICACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach informuje, że zapisy dzieci do klasy pierwszej zamieszkałych w obwodzie szkoły odbywać się będą w dniach:

od 28 stycznia 2019r. do 08 lutego 2019r.

Zapisy i przyjmowanie kart zgłoszeń prowadzi sekretariat szkoły.

Wymagane dokumenty przy zapisie dziecka do szkoły:

Do klas I przyjmowane są dzieci:

- 7 letnie (urodzone w roku 2012) – objęte obowiązkiem szkolnym,
- 6 letnie na wniosek rodziców, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

W roku szkolnym 2019/2020 w pierwszej kolejności do klasy pierwszej przyjmowane będą dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły tj. w miejscowościach: Batowice, Bibice, Boleń, Bosutów, Dziekanowice, Węgrzce.

12 lutego 2019r., o godz. 12.00 na tablicy ogłoszeń dla rodziców (przy wejściu do szkoły) zostanie zamieszczona lista kandydatów, którzy zgłosili się do szkoły obwodowej.

W przypadku WOLNYCH MIEJSC będzie przeprowadzona rekrutacja dla dzieci zamieszkałych
POZA OBWODEM SZKOŁY.

Jednocześnie będzie można dokonać zapisu dziecka do świetlicy szkolnej.
W tym celu należy złożyć:

W przypadku upoważnienia do odbioru dziecka ze świetlicy niepełnoletniego rodzeństwa,
należy wypełnić osobno  - Upoważnienie do odbioru dziecka.

Dodatkowych informacji udziela sekretariat szkoły – nr telefonu: 12 285 88 21.

Zarządzenie nr 9 /2019 Wójta Gminy Zielonki z dnia  10  stycznia  2019 r. w sprawie ustalenia wzoru zgłoszenia o przyjęcie do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej, dla  której organem prowadzącym jest gmina Zielonki.

Więcej informacji nt. zapisów i rekrutacji do szkół w Gminie Zielonki jest dostepnych na stronie Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Zielonkach.

Bibice, dnia 01.03.2018r.

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach informuje, że po zakończeniu  zapisów do klasy I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2018/2019,  nie dysponuje wolnymi miejscami i w związku  z tym nie będzie przeprowadzona rekrutacja. Wszystkie dzieci z obwodu szkoły zostały przyjęte. Spotkanie organizacyjne z przyszłymi wychowawcami odbędzie się pod koniec roku szkolnego - koniec maja/początek czerwca 2018r. O terminie spotkania Zostaniecie Państwo poinformowani w późniejszym terminie.

Z poważaniem
mgr Beata Pieńkowska

Bibice, dnia 01.03.2018r.

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach informuje, że po zakończeniu  zapisów do klasy I Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2018/2019 nie dysponuje wolnymi miejscami i w związku  z tym nie będzie przeprowadzona rekrutacja.

mgr Beata Pieńkowska

INFORMACJA O ZAPISACH DZIECI Z OBWODU SZKOŁY DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach informuje, że zapisy do klas I szkoły podstawowej zamieszkałych w obwodzie szkoły (w miejscowościach: Bibice, Węgrzce, Dziekanowice, Batowice, Bosutów, Boleń) odbywać się będą w terminie

od 19 lutego 2018r. do  28 lutego 2018r. w sekretariacie szkoły w godzinach 7.30 – 15.00.

Do klas I przyjmowane są:

- dzieci 7 letnie (urodzone w roku 2011) – objęte obowiązkiem szkolnym,
- dzieci 6 letnie na wniosek rodziców, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego
w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię
poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Wymagane dokumenty przy zapisie dziecka do szkoły:

- Dowód osobisty rodzica / opiekuna prawnego dziecka (do wglądu)
- Odpis skrócony aktu urodzenia dziecka. (do wglądu)
- Zgłoszenie wraz z oświadczeniem – dotyczy tylko i wyłącznie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

W celu zapisu dziecka do świetlicy szkolnej należy złożyć podanie o przyęcie do świetlicy szkolnej, kartę zapisu do świetlicy szkolnej oraz oświadczeniem o zatrudnieniu obojga rodziców.  (wzór dokumentu znajduje się w sekretariacie  i na stronie internetowej szkoły - poniżej)