Rok 2017 - Rokiem Stanisława Wyspiańkiego

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019.

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości  i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym  2017/2018 i 2018/2019.

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach.

Po 3 Nocy Naukowców

I już po Nocy Naukowców ...

I po festynie

23 września 2017 roku społeczność Szkoły Podstawowej w Bibicach: uczniowie, nauczyciele i rodzice wzięli udział w Festynie Rodzinnym wokół Wyspiańskiego.

Czytaj całość

Wyspiański w street arcie, street art w Wyspiańskim

Wyspiański w street arcie, street art. w Wyspiańskim

FESTYN RODZINNY

Zapraszamy na Festyn Rodzinny

Czytaj całość

Wyspiański w street arcie, street art w Wyspiańskim – Festiwal Graffiti i Sztuk Młodzieżowych – Bibice- 19-23.09.2017

Tego roku Festiwal Graffiti i Sztuk Młodzieżowych modyfikuje lekko swoją formułę, składa się z dwóch odrębnych zadań poświęconych w całości jednemu artyście.

Czytaj całość

Konkurs plastyczny „Projekt witrażu – motyw kwiatowy inspirowany twórczością Stanisława Wyspiańskiego”, przyjmowanie prac do 15 września.

Zapraszamy uczniów szkół im. Stanisława Wyspiańskiego (aż do liceum!) do udziału w konkursie na projekt witrażu inspirowanego twórczością artysty.

Szlakiem Stanisława Wyspiańskiego

Dnia 29 maja 2017 r. klasa 2c gimnazjum udała się na wycieczkę „Szlakiem Stanisława Wyspiańskiego” do centrum Krakowa.

I Gminna Parada Patronów

Imię patrona szkoły lub drużyny harcerskiej haftowane kiedyś na sztandarze dawało poczucie wielopokoleniowej więzi i głębokiego zakorzenienia w narodowej tradycji.

W poszukiwaniu Wyspiańskiego.

To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym kl. VI d, w czasie których omawia się temat z cyklu Czytajcie a zrozumiecie siebie i świat na zajęciach z wychowawcą.