SP Bibice

PROGRAMY, PROJEKTY, innowacje 2017/2018

Rok szkolny 2017/2018

 

  Nazwa programu lub projektu Osoby odpowiedzialne
SP Program przeciwdziałania cyberprzemocy. M. Sikoń, A. Górka,
I. Dargiewicz, Z. Idzik,
P. Olejarczyk, S. Garbacz
SP
Program „Już pływam”
 
koordynator zewnętrzny
SP
Owoce i warzywa w szkole 
(klasy 1-3 SP)
 
M.Nazimek - Kolano
D.Spasiuk
SP 
Mleko w szkole
(klasy 1-3 SP)
 
M.Nazimek - Kolano 
D.Spasiuk
SP
Szkoła z witaminą (klasy 1-3 SP)
 
D. Spasiuk,
R. Kwietniowska
SP
„Nie pal przy mnie proszę”
 
D. Wesołowska oraz wychowawcy klas II
SP
KG

„Lepsza szkoła”
 
 
KG
„Znajdź właściwe rozwiązanie” – program profilaktyczny
 
Wychowawcy klas II OG
SP, KG
Szkoła Promująca Zdrowie
 
M. Sikoń,  zespół ds. promocji zdrowia SP i G,
wychowawcy klas
SP, KG
Trzymaj Formę
 
M. Maruszak – Kobas, J. Pijewska - Palimonka
SP
„Saper”- realizacja wybranych elementów programu profilaktycznego
 
Wychowawcy klas V SP
SP
„Cukierki” – program profilaktyczny dla klas I – III SP
 
A. Kubik
SP
Program autorski „Chcę wiedzieć więcej” dla kl. IIIg SP
 
S. Garbacz
SP
Projekt edukacyjny „Dotknij, aby zrozumieć”
 
M. Tomaszewska,
A. Feliga-Grządziel
SP
Projekt edukacyjny „Krakowski Rynek w liczbach” (uczniowie + rodzice)
 
U. Porębska
SP
Projekt „Moja Rodzina”
 
A.Sawczuk,
J. Pietraszek - Szpyrka


Rok szkolny 2016/2017

  Nazwa programu lub projektu Osoby odpowiedzialne
SP
G
Program przeciwdziałania cyberprzemocy M. Sikoń, A. Górka, I. Dargiewicz, Z. Idzik, P. Olejarczyk, S. Garbacz
SP Klub Bezpiecznego Puchatka. Program promujący bezpieczeństwo
(klasy 0 -3 SP)

D. Sala–Halota, R. Kwietniowska

SP Program zajęć ruchowych
na placu Radosna Szkoła
dla dzieci przebywających w świetlicy.
Ł. Osuch, K. Mrózek
SP Owoce i warzywa w szkole
(klasy 1-3 SP)
D. Sapsiuk, R. Kwietniowska, wychowawcy klas 1 - 3
SP Mleko w szkole
(klasy 1-3 SP)
D. Sapsiuk, R. Kwietniowska, wychowawcy klas 1 - 3
SP „Nie pal przy mnie proszę” D.Wesołowska,
wychowawcy klas 2
SP „Badanie słuchu”- uczniowie klas 1 SP M. Sikoń
G „Badanie wad postawy”- uczniowie klas I i II G M. Sikoń
SP
G
„Znajdź właściwe rozwiązanie”
– program profilaktyczny
J. Nocoń, J. Guty, E. Emerla, K. Sierant, D. Pardiak, A. Płatek, A. Silezin
G Program Autorski Koła Uczniowskiego Zespołu Doradztwa Zawodowego „Ku ścieżkom kariery” S. Garbacz
SP
G
Szkoła Promująca Zdrowie M. Sikoń,  zespół ds. promocji zdrowia SP i G, wychowawcy klas
SP Innowacja Pedagogiczna „Nasza mała ojczyzna – dziedzictwo kulturowe Bibic i okolic” M. Badura
SP
G
Trzymaj Formę

K. Goraj, M. Maruszak- Kobas, B. Pieńkowska, zespół ds. promocji zdrowia

wych. klas 5-6 sp i 1-3 gim
SP Projekt „Mój ulubieniec” K. Goraj-Zębala
SP Program rozwoju czytelnictwa
„Książka moim przyjacielem”
K. Piskorz, nauczyciele kl. 1-3 SP

SP
G

Innowacja Pedagogiczna
„Jak człowiek z maszyną”
M. Sikoń, P. Olejarczyk
SP Program „Już pływam” Koordynator zewnętrzny
SP
G
„Lepsza szkoła” – projekt edukacyjny A. Feliga- Grządziel, M. Matejek, wychowawcy klas 2SP, M. Nazimek-Kolano, D. Sala-Halota
SP
G
Projekt „Kształtujemy normy i postawy społeczne” J. Karwacki
G Program autorski „Muzealny zawrót głowy” M. Maruszak-Kobas, J. Ozga
SP Program „Z ekologią na co dzień” K. Madetko
SP Program „Higiena to zdrowie” M. Słota
SP "Energo - Student" - współpraca z AGH M. Sikoń
SP Wokół Stanisława Wyspiańskiego E. Emerla, J. Nocoń, J. Guty