Szkoła  Promująca bezpieczeństwo - AKTUALNOŚCI

Po zebraniach z rodzicami

W dniach 14, 15, 16 listopada podczas zebrań rodzice naszych uczniów mieli możliwość wysłuchać ważnych informacji od specjalistów na temat ogólnie rozumianego bezpieczeństwa.

ŚWIEĆ PRZYKŁADEM - akcja informacyjno-edukacyjna

Używanie elementów odblaskowych przez pieszych, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok i widoczność jest zdecydowanie gorsza, może uratować życie.

Czytaj całość

SPRAWOZDANIE z praktycznego sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji w Szkole Podstawowej w Bibicach.

W dniu 20 października 2017r o godz. 9.10 przeprowadzono praktyczne sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji w budynku Szkoły Podstawowej w Bibicach.

Czytaj całość

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starosty Krakowskiego.

Przekazuję do stosownego wykorzystania Ostrzeżenie hydrologiczne Nr 0:5 otrzymaną od Biura Prognoz Hydrologicznych w Krakowie.

Pedagogizacja rodziców

Czytaj całość

„Bezpieczna droga do szkoły”

W bezpiecznym powrocie do szkoły pomogą uczniom policjanci, którzy w najbliższym tygodniu (tj. w okresie od 4 do 8 września br.) przeprowadzą wzmożone działania w pobliżu placówek oświatowych, znajdujących się na terenie naszego powiatu.

Czytaj całość

Bezpieczne wakacje p spotkania z policjantem

Spotkania uczniów z policjantem "Bezpieczne wakacje"

Czytaj całość

Bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży w wakacje.

O czym warto pamiętać, aby zapewnić dziecku bezpieczny wypoczynek, przypomina na swojej stronie internetowej Ministerstwo Edukacji Narodowej.

W poszukiwaniu autorytetów

Próbna ewakuacja

W dniu 01.06.2017r. o godz. 9.30 przeprowadzono praktyczne sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji w budynku Zespołu Szkół w Bibicach. Ćwiczenie poprzedzono teoretycznym instruktażem szkoleniowym.