Szkoła  Promująca bezpieczeństwo - AKTUALNOŚCI

Bezpieczne wakacje 2018 r.

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku dostępnej na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej www.wypoczynek.men.gov.pl.

Bezpieczne wakacje

19.06.2018 roku na sali gimnastycznej odbyła się prelekcja na temat „Bezpieczne wakacje” przeprowadzona przez przedstawicieli Komendy Policji w Zielonkach.

Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień

Dzień Bezpieczeństwa

W ramach szkolnego Dnia Profilaktyki zorganizowany został w naszej szkole Dzień Bezpieczeństwa. Uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych wzięli udział w spotkaniu poświęconym ogólnie pojętemu bezpieczeństwu.

Mamo kup mi film

W dniu 12.04.2018 w Szkole Podstawowej w Bibicach dla rodziców uczniów klas gimnazjalnych odbyło się spotkanie z profilaktykiem Panem

Bezpieczeństwo na wsi - pogadanka dla dzieci

15.03.2018 w Naszej Szkole odbyło się spotkanie na temat "Bezpieczeństwo na wsi".

Konkurs „ Bezpieczne Ferie” rozstrzygnięty

GODNOŚĆ CZŁOWIEKA

W poniedziałek 05.03.2018r., w Szkole Podstawowej w Bibicach, młodzież z klas II gimnazjum, miała ciekawe spotkanie z emerytowanym policjantem p. Stanisławem Koćwinem...

Spotkanie z policją - bezpieczne ferie

W piątek 26.01.2018 roku w Szkole Podstawowej w Bibicach odbyło się spotkanie uczniów klas I-III, IV-VII i Gimnazjum z funkcjonariuszami Policji - st. sierż. A. Jasiówką oraz asp. sztab. M. Głogowską na temat „Bezpieczne ferie”. Głównym tematem była problematyka szeroko rozumianego bezpieczeństwa w trakcie ferii zimowych.

Bezpieczne Ferie

Regulamin konkursu plastycznego „Bezpieczne Ferie - jak bezpiecznie i zdrowo wypoczywać”