Szkoła  Promująca bezpieczeństwo - AKTUALNOŚCI

ROZKŁAD JAZDY BUSA SZKOLNEGO

Od dnia 04.09.2018r. (wtorek) obowiązuje następujący rozkład jazdy busa szkolnego.

Czytaj całość

Komunikacja aglomeracyjna – od 1 września bezpłatna również dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych w szkołach w gminie Zielonki

Uprawnione dzieci będą mogły bezpłatnie podróżować wszystkimi tramwajami i autobusami Komunikacji Miejskiej w Krakowie na liniach miejskich i aglomeracyjnych w strefie biletowej I (Miasto Kraków) i II (Aglomeracja).

Czytaj całość

Bezpieczne wakacje 2018 r.

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku dostępnej na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej www.wypoczynek.men.gov.pl.

Bezpieczne wakacje

19.06.2018 roku na sali gimnastycznej odbyła się prelekcja na temat „Bezpieczne wakacje” przeprowadzona przez przedstawicieli Komendy Policji w Zielonkach.

Czytaj całość

Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień

Dzień Bezpieczeństwa

W ramach szkolnego Dnia Profilaktyki zorganizowany został w naszej szkole Dzień Bezpieczeństwa. Uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych wzięli udział w spotkaniu poświęconym ogólnie pojętemu bezpieczeństwu.

Mamo kup mi film

W dniu 12.04.2018 w Szkole Podstawowej w Bibicach dla rodziców uczniów klas gimnazjalnych odbyło się spotkanie z profilaktykiem Panem

Czytaj całość

Bezpieczeństwo na wsi - pogadanka dla dzieci

15.03.2018 w Naszej Szkole odbyło się spotkanie na temat "Bezpieczeństwo na wsi".

Konkurs „ Bezpieczne Ferie” rozstrzygnięty

GODNOŚĆ CZŁOWIEKA

W poniedziałek 05.03.2018r., w Szkole Podstawowej w Bibicach, młodzież z klas II gimnazjum, miała ciekawe spotkanie z emerytowanym policjantem p. Stanisławem Koćwinem...