Szkoła Promująca Zdrowie - AKTUALNOŚCI

,,Sportowy” gość w świetlicy szkolnej

„Żyjmy zdrowo” takie hasło przyświecało naszym działaniom w świetlicy w listopadzie. W tych dniach wychowawcy podjęli wiele inicjatyw, mających na celu promocję zdrowia w świetlicy szkolnej. Poprzez szereg zajęć edukacyjnych wychowawcy kształtowali właściwe nawyki żywieniowe u dzieci, przypomniano zasady zdrowego odżywiania, wychowankowie uczestniczyli ...

Czytaj całość

Program edukacyjny „Między nami kobietkami”

„Lekcje zdrowia” w klasach 1b i 1c

„Lekcje zdrowia” w klasach  1b i 1c

16 listopada uczniowie z klasy 1c oraz 1b brali udział w warsztatach „Lekcje zdrowia” zorganizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Warsztaty te miały na celu propagowanie wiedzy na temat racjonalnego odżywiania i zdrowego stylu życia oraz promowanie produktów rolnych i żywnościowych, metod ich produkcji.

Śniadanie daje moc

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania- ang. „European Day of Healthy Food and Cooking”), ustanowiony w 2007 roku przez ówczesnego Komisarza ds. Zdrowia Markosa Kyprianou przypadł na 8 listopada.

1 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla Krakowa

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wprowadza 1 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza i ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego dla stężenia 24-godzinnego pyłu PM10 oraz związanego z nim podwyższonego stężenia pyłu PM2,5 oraz benzo(a)pirenu w powietrzu.

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego – Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej

30 października 2018r., w Hali Sportowej w Krzeszowicach odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju wzięło udział 9 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. W tej fazie zawodów mecze rozgrywane były systemem ”każdy z każdym”. Drużyna, która zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie awansowała do finału.

Czytaj całość

Według przepisu babci i dziadka - realizacja projektu "Piękna nasza Polska cała"

Według przepisu babci i dziadka - realizacja projektu

Dzień Pomarańczowy

Czytaj całość

Wizyta pielęgniarku szkolnej u pierwszaków

W październiku uczniowie z klas pierwszych gościli w klasie Panią Pielęgniarkę Renatę Czekaj

Trzymaj formę 2018/19

Uczniowie klasy III A – Olga Kubiczek oraz Jan Gołębiowski przygotowali audycję poświęconą programowi „Trzymaj Formę”.