Szkoła Promująca Zdrowie - AKTUALNOŚCI

Wizyta pielęgniarku szkolnej u pierwszaków

W październiku uczniowie z klas pierwszych gościli w klasie Panią Pielęgniarkę Renatę Czekaj

Trzymaj formę 2018/19

Uczniowie klasy III A – Olga Kubiczek oraz Jan Gołębiowski przygotowali audycję poświęconą programowi „Trzymaj Formę”.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Korzkiew 2018

W piątek 22.09.2018 reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bibicach wzięła udział w kolejnej edycji Gminnych Zawodów w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Promocja zdrowia

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła jak co roku podejmie wiele działań promujących zdrowie. Przed nami ciekawe programy profilaktyczne, spotkania ze specjalistami, akcje np. „Śniadanie daje moc”...

Wiosenna Olimpiada Sportowa w klasach I - III

Jak co roku, tak i w tym 2018, wszyscy uczniowie z klas I - III z niecierpliwością czekali na bardzo lubianą Wiosenną Olimpiadę Sportową. Tym razem również się nie zawiedli. W tej corocznej imprezie sportowej, biorą udział wszystkie dzieci z klas młodszych i wszystkie za swój trud i zapał są nagradzane batonikami czyli słodkimi "medalami".

Dzień zdrowia w 2c

Dzień Zdrowia w klasie 2c trwał aż do 9 maja. Właśnie w środę odwiedziła nas mama Majki, która prowadzi serowarnię „Magdalenka” . Pani Magdalena perfekcyjnie przygotowana do naszych warsztatów zaznajamiała uczniów z procesem powstawania serka .

Światowy dzień zdrowia w klasach 1-3

Światowy Dzień Zdrowia w Szkole Podstawowej w Bibicach obchodzony był naprawdę hucznie i kolorowo.

Dzień Zdrowia w świetlicy szkolnej

Dzień Zdrowia pod hasłem „Bieg po zdrowie”, obchodzony w naszej szkole 4 maja br., zwieńczył poruszany w kwietniu przez wychowawców świetlicy blok tematyczny, obejmujący zagadnienia zdrowia.

Dni Ziemi

Dni Ziemi obchodzone 22 kwietnia to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze - tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń.