Szkoła Promująca Zdrowie - AKTUALNOŚCI

Śniadanie daje moc

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania, ustanowiony w 2007 roku przez ówczesnego Komisarza ds. Zdrowia Markosa Kyprianou przypadł na 8 listopada. Dzień ten jest obchodzony w kilku krajach Europy Zachodniej, m.in. w Wielkiej Brytanii.

Czytaj całość

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!

Zachęcamy uczniów klas siódmych szkoły podstawowej, drugich i trzecich gimnazjum do udziału w konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę!

ŚWIEĆ PRZYKŁADEM - akcja informacyjno-edukacyjna

Używanie elementów odblaskowych przez pieszych, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok i widoczność jest zdecydowanie gorsza, może uratować życie.

Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że działania podejmowane na rzecz kształcenia i utrwalania nawyków prozdrowotnych w naszej szkole zostały docenione.

Czytaj całość

SPRAWOZDANIE z praktycznego sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji w Szkole Podstawowej w Bibicach.

W dniu 20 października 2017r o godz. 9.10 przeprowadzono praktyczne sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji w budynku Szkoły Podstawowej w Bibicach.

FESTYN RODZINNY

Zapraszamy na Festyn Rodzinny

Czytaj całość

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starosty Krakowskiego.

Przekazuję do stosownego wykorzystania Ostrzeżenie hydrologiczne Nr 0:5 otrzymaną od Biura Prognoz Hydrologicznych w Krakowie.

Archezja 2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu klas 7 do Ojcowa.

Wielki sukces Piotra Voigta

Mamy przyjemność przedstawić kolejny sukces ucznia klasy 5a Piotra Voigta.

Warsztaty w Aptece uczniów klasy IId i IIf

Dnia 13 i 14 czerwca 2017 roku klasy IId i IIf uczestniczyły w warsztatach w aptece w Węgrzcach.