Wolontariat w naszej szkole

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym i zapraszamy do aktywnego udziału w pracach Szkolnego Klubu Wolontariatu, bo ... warto pomagać !

Zanim do nas przystąpisz zapoznaj się z poniższymi dokumentami:
- planem pracy SKW
- regulaminem SKW
- kodeksem etycznym wolontariusza
a następnie wypełnij deklarację i niezbędne zobowiązania i ... zgłoś się do opiekuna SKW.

Bieżące informacje o naszej działalności znajdziesz poniżej.

Tramwaj Żonkilowy

Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszego towarzyszenia w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniach od 1.04. do 5. 04. 2019 Samorząd Uczniowski wraz z Wolontariatem organizuje Kiermasz Wielkanocny

Akcja Pączek dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących – zakończona!

Zwyczaj jedzenia pączków w Tłusty Czwartek a przy tym zbiórka pieniędzy na szlachetny cel stała się w Szkole Podstawowej w Bibicach naszą małą szkolną tradycją. 28.02.2019 po raz kolejny cała społeczność szkolna zjednoczyła się w akcji „Pączek”. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym i dwa lata temu, były to pączki dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego przy ulicy Tynieckiej w Krakowie.

Pączek dla dzieci niewidomych i słabowidzących – po raz trzeci

28 lutego tłusty czwartek Tłusty czwartek – w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem, znany także jako zapusty. Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału.

Akcja Paka dla zwierzaka zakończona!!!

Pomoc dla hospicjum

„Miłość nas rozumie” – to motto Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Jest to domowe hospicjum,

Kiermasz świąteczny

Samorząd Uczniowski wraz z Wolontariatem serdecznie zaprasza na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w naszej szkol

Paka dla Zwierzaka - możesz pomóc!

Rozpoczynamy akcję zbiórki żywności i innych potrzebnych rzeczy dla zwierzaków fundacji Dar Serca.

KWESTA NA CMENTARZU W BATOWICACH NA RZECZ HOSPICJUM IM. ŚW. ŁAZARZA

Kartka dla chorego Filipa

Gdy radości się zdarzają to choroby gdzieś znikają …choć na chwilę…..