wychowanie patriotyczne

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019.

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości  i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym  2017/2018 i 2018/2019.

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach.

Uczniowie z Bibic … z dramatu Wyspiańskiego do Muzeum Narodowego

W Muzeum Narodowym w Krakowie od 2017 r. można obejrzeć wystawę „Wyspiański”, od stycznia 2019 r. wzbogaconą o ekspozycję „Wyspiański nieznany”. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. S. Wyspiańskiego w Bibicach, dzięki inicjatywie radnej gminy Zielonki Marzeny Gadzik-Wójcik, zostali zaproszeni przez Muzeum do zaprezentowania 5 lutego 2019 r. przedstawienia „My wszyscy z niego… z dramatu Wyspiańskiego”.

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA".

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA".

„Patriotyczna prognoza pogody”

Z wizytą w Muzeum Podgórza

W listopadowe przedpołudnia uczniowie klas piątych wzięli udział w lekcji muzealnej „Dziedzictwo, czyli pomysł na przyszłość”. Było to kolejne działanie podjęte w ramach szkolnych obchodów Święta Niepodległości.

Warsztaty patriotyczne w klasach pierwszych

"Piękna Nasza Polska Cała"

W ramach międzynarodowego projektu „Piękna nasza Polska cała”, w którym nasza szkoła bierze czynny udział, uczniowie klasy 1d poznali niektóre zabawy ludowe.

Przygotowania do obchodów Święta Niepodległości w świetlicy szkolnej

Ósmoklasiści idą śladami Legionów Polskich po Krakowie

12 października 2018 r. uczniowie klas: VIII a i VIII d brali udział w grze miejskiej „Śladami Legionów Polskich w Krakowie”.

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

W dniu 9 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Bibicach odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca setną rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.