Uczniowie - aktualności

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

We wszystkich zakątkach kraju trwają rozgrywki XIX edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli największych zawodów piłkarskich dla dzieci w Europie.

Czytaj całość

Warsztaty patriotyczne w klasach pierwszych

Siatkarski Turniej Niepodległości Zielonki 2018

W środę 14.11.2018r. nasza szkoła uczestniczyła w Turnieju Niepodległości Siatkówki drużyn mieszanych (3 dziewczynki, 3 chłopców).

Czytaj całość

"Piękna Nasza Polska Cała"

W ramach międzynarodowego projektu „Piękna nasza Polska cała”, w którym nasza szkoła bierze czynny udział, uczniowie klasy 1d poznali niektóre zabawy ludowe.

Czytaj całość

Szkolny Konkurs plastyczny na najciekawszy kalendarz adwentowy - „ADVENTSKALENDER”

Na lekcjach języka niemieckiego uczniowie w ramach zajęć z kulturoznawstwa poznają zwyczaje adwentowe w krajach niemieckojęzycznych.

Śniadanie daje moc

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania- ang. „European Day of Healthy Food and Cooking”), ustanowiony w 2007 roku przez ówczesnego Komisarza ds. Zdrowia Markosa Kyprianou przypadł na 8 listopada.

Przygotowania do obchodów Święta Niepodległości w świetlicy szkolnej

Konkurs „Jack-o'-lantern”

Dnia 31 października odbył się szkolny konkurs recytacji wiersza w języku angielskim pod tytułem „Jack-o'-lantern”.

Ósmoklasiści idą śladami Legionów Polskich po Krakowie

12 października 2018 r. uczniowie klas: VIII a i VIII d brali udział w grze miejskiej „Śladami Legionów Polskich w Krakowie”.

Małopolscy Mistrzowie w Szachach

We wtorek 30.10 reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bibicach wzięła udział w turnieju szachowym "Małopolscy Mistrzowie w Szachach", który odbył się w Więcławicach Starych