Uczniowie - aktualności

Pączek dla dzieci niewidomych i słabowidzących – po raz trzeci

28 lutego tłusty czwartek Tłusty czwartek – w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem, znany także jako zapusty. Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału.

Czytaj całość

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019.

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości  i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym  2017/2018 i 2018/2019.

Obchody Jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości i pamięci o ważnych dla Polski wydarzeniach w roku szkolnym 2017/2018 i 2018/2019 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach.

,W KRAINIE ZDROWIA” - program autorski

Uczniowie z Bibic … z dramatu Wyspiańskiego do Muzeum Narodowego

W Muzeum Narodowym w Krakowie od 2017 r. można obejrzeć wystawę „Wyspiański”, od stycznia 2019 r. wzbogaconą o ekspozycję „Wyspiański nieznany”. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. S. Wyspiańskiego w Bibicach, dzięki inicjatywie radnej gminy Zielonki Marzeny Gadzik-Wójcik, zostali zaproszeni przez Muzeum do zaprezentowania 5 lutego 2019 r. przedstawienia „My wszyscy z niego… z dramatu Wyspiańskiego”.

TYDZIEŃ PROFILAKTYKI ZAGROŻEŃ INTERNETOWYCH

TYDZIEŃ PROFILAKTYKI  ZAGROŻEŃ INTERNETOWYCH

Głównym celem Tygodnia profilaktyki zagrożeń internetowych jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Czytaj całość

Wyniki konkursu przyrodniczego ,,Śladami zwierząt”

Czytaj całość

Filmy przygotowane przez CKE dotyczące egzaminu ósmoklasisty.

Oxford Project Competition 2019

Zapraszamy uczniów klas szóstych do udziału w konkursie na projekt w języku angielskim, organizowany przez wydawnictwo Oxford: Oxford Project Competition 2019