Gimnazjum - aktualności

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ORGANIZACJI ZAJĘĆ OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH W DNIACH 27 - 29 GRUDNIA 2017R

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ORGANIZACJI ZAJĘĆ OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH   W DNIACH 27 - 29 GRUDNIA 2017R

Informujemy, że w dniach 27, 28, 29 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach organizowane będą zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w godzinach od 7.00 - 17.00 na świetlicy szkolnej dla dzieci, których Rodzice ze względów zawodowych nie mogą zapewnić opieki.

Czytaj całość

Paka dla zwierzaka - możesz pomóc!

Czytaj całość

ORGANIZACJA W DNIACH 22, 23, 24.11.2017 R. PODCZAS PRÓBNEGO EGZAMINU KLAS III GIMNAZJUM.

ORGANIZACJA  W DNIACH 22, 23, 24.11.2017 R. PODCZAS PRÓBNEGO EGZAMINU KLAS III GIMNAZJUM.

Zmiana organizacji pracy szkoły z uwagi na próbne egzaminy gimnazjalne.

Czytaj całość

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY BUSA W DNIACH 22, 23, 24.11.2017 R. PODCZAS Próbnych Egzaminów KLAS III GIMNAZJUM.

Z powodu przeprowadzanych próbnych egzaminów gimnazjalnych w dniach 22, 23, 24.11.2017r. nastąpi zmiana godzin odjazdu busa szklonego.

Spotkanie z historią

W dniu 9.11.2017 miało miejsce w naszej szkole spotkanie młodzieży klas III gimnazjum z pułkownikiem Tadeuszem Bieńkowiczem (pseudonim "RĄCZY").

Czytaj całość

ZEBRANIE Z RODZICAMI - 14,15,16.11.2017R.

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas I - VII szkoły podstawowej oraz klas II - III gimnazjum do udziału w Zebraniu z Rodzicami.

Czytaj całość

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!

Zachęcamy uczniów klas siódmych szkoły podstawowej, drugich i trzecich gimnazjum do udziału w konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę!

Kwesta na Cmentarzu w Batowicach na Hospicjum im. św. Łazarza

Czas kiedy odwiedzamy cmentarze i modlimy się za zmarłych, to okazja do przypomnienia Hospicjum, które powstało ponad 30 lat temu, by otaczać chorych miłością i wsparciem, które jest tak bardzo potrzebne w trosce o godność cierpienia i umierania.

ŚWIEĆ PRZYKŁADEM - akcja informacyjno-edukacyjna

Używanie elementów odblaskowych przez pieszych, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok i widoczność jest zdecydowanie gorsza, może uratować życie.

Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że działania podejmowane na rzecz kształcenia i utrwalania nawyków prozdrowotnych w naszej szkole zostały docenione.