Gimnazjum - aktualności

Regionalny Program Stypendialny 2018/2019

Celem projektu pn. Regionalny Program Stypendialny nr RPMP.10.01.05-12-0209/16 w ramach 10. Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, jest wzmocnienie potencjału szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości poprzez wsparcie stypendialne.

HARMONOGRAM MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

Informujemy, że ustalono terminy kolejnych etapów konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów województwa małopolskiego.

Czytaj całość

Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży - uczniów szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Zielonki.

Rada Gminy Zielonki podjęła 2 uchwały dotyczące wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół podstawowych z obszaru naszej gminy.

ROZKŁAD JAZDY BUSA SZKOLNEGO

Od dnia 04.09.2018r. (wtorek) obowiązuje następujący rozkład jazdy busa szkolnego.

Czytaj całość

ROZKŁAD JAZDY BUSA SZKOLNEGO W DNIU 03.09.2018R. (PONIEDZIAŁEK)

W dniu 03.09.2018r. (poniedziałek) obowiązuje następujący rozkład jazdy busa szkolnego.

Czytaj całość

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

Harmonogram Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2018/2019 w dniu 03.09.2018r.

Czytaj całość

Komunikacja aglomeracyjna – od 1 września bezpłatna również dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych w szkołach w gminie Zielonki

Uprawnione dzieci będą mogły bezpłatnie podróżować wszystkimi tramwajami i autobusami Komunikacji Miejskiej w Krakowie na liniach miejskich i aglomeracyjnych w strefie biletowej I (Miasto Kraków) i II (Aglomeracja).

Czytaj całość

Bezpieczne wakacje 2018 r.

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku dostępnej na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej www.wypoczynek.men.gov.pl.

Czytaj całość

Podsumowujące spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Podsumowujące spotkanie  Szkolnego Klubu Wolontariatu.

W poniedziałek 18 czerwca 2018r. odbyło się ostatnie w roku szkolnym 2017/2018 spotkanie uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Czytaj całość

Wycieczka do Fabryki Schindlera.

W dniu 11 czerwca 2018 roku uczniowie klasy 6b z nauczycielami wybrali się na wycieczkę historyczną do Fabryki Schindlera, oddziału Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach „Historia Żydów”.