Gimnazjum - aktualności

SZKOLNY DZIEŃ PROFILAKTYKI 25 maja 2019 r.

SZKOLNY DZIEŃ   PROFILAKTYKI    25 maja 2019 r.

W dniu 25.05.2019r. (sobota) odpracowujemy dzień 2.05.2019. (zgodnie z Kalendarzem Roku Szkolnego) w szkole odbywać się zajęcia w godzinach 8.00 - 12.00.

Czytaj całość

Zebrania z Rodzicami w dniach 28,29.05.2019r.

Zebrania z Rodzicami  w dniach 28,29.05.2019r.

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas 1 - 8 szkoły podstawowej oraz III gimnazjum do udziału w Zebraniu z Rodzicami, według podanego poniżej harmonogramu.

Czytaj całość

Zmiana podziału godzin, obowiązująca od 13.05.2019r.

Czytaj całość

Działania podnoszące poziom bezpieczeństwa w szkole

Kontynuując działania podnoszące poziom bezpieczeństwa, w najbliższym czasie w naszej szkole planujemy:

Czytaj całość

Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży - uczniów szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Zielonki.

W ramach realizacji Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży - uczniów szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Zielonki, ustanowiono Nagrodę Edukacyjną Wójta Gminy Zielonki i Stypendium Edukacyjne Wójta Gminy Zielonki jako formy pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym.

"Do Hymnu!" ze Szkoły Podstawowej w Bibicach

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wykonania trzech pieśni w ramach konkursu Narodowego Centrum Kultury "Do Hymnu!"

Czytaj całość

ROZKŁAD JAZDY BUSA SZKOLNEGO, obowiązujący od dnia 06.05.2019r.

Nowy rozkład jazdy busa szkolnego, obowiązujący od dnia 06.05.2019r. (poniedziałek).

Nowy plan zajęć lekcyjnych

Nowy plan zajęć lekcyjnych dla poszczególnych klas, obwiązujący od dnia 6 maja 2019r.

Czytaj całość

Dziś Kwietna Niedziela od rana do wieczora Chodzi po Bibicach pucheroków Wiela! Czyli rzecz o wyjątkowej tradycji naszego regionu

ak co roku, tradycyjnie w Niedzielę Palmową, pucheroki chodzą po Bibicach! Chłopcy ubrani w grube kożuszki, z twarzami pomalowanymi węglem, z koszyczkami i drewnianymi laskami w ręce, a przede wszystkim w wysokich, kolorowych czapkach, pukają do domów życzliwych gospodyń, aby zdobyć trochę wiktuałów na święta.

Czytaj całość

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY BUSA SZKOLNEGO W DNIACH 15, 16, 17.04.2019R.

Z powodu odbywających się egzaminu ósmoklasisty w dniach 15, 16, 17.04.2019r. (poniedziałek, wtorek, środa) zmianie ulegnie rozkład jazdy busa szkolnego.