SP Bibice

Zajęcia uwzględniające potrzeby uczniów (konsultacje)- 2018/2019

 

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień, godzina, miejsce
Babik Adam piątek, 14:50-15:35, hs
Badura Magdalena poniedziałek, 9:20-10:08, zh
co 2 tygodnie, kl. 6d środa, 8:25-9:10, zh
co 2 tygodnie, kl. 6a, 7b
Badysiak Patrycja poniedziałek, 13:15-14:00, kantorek przy s. 262
Błażejczyk Iwona wtorek, 10:15-11:00, pn
Chromy Dariusz  
Daszkiewicz Grzegorz środa, 14:05-14:50, pn
Durlak Elżbieta czwartek, 12:15-13:00, hs
Emerla Eliza kponiedziałek, 7:30-8:15, s. 217
kl. 7a, 7c
poniedziałek, 14:05-14:50, s. 216
kl. 8d
Feliga-Grządziel Agnieszka środa, 14:55-, s. 223
Gazda Magdalena środa, 10:15-11:00, pn
co 2 tygodnie
Goraj-Zębala Katarzyna czwartek, 10:15-11:00, pn
co 2 tygodnie
Idzik Zofia wtorek, 10:15-11:00, pn
Janikowska Lidia poniedziałek, 11:55-12:40, pn
Karwacki Jarosław środa, 10:15-11:00, pn
Kołtuńska Paulina środa, 8:25-9:10, pn
Książek Agnieszka wtorek, 12:15-13:00, s. 264
Kwietniowska Renata czwartek, 13:15-14:00, s. 123
Lepiarczyk Jolanta wtorek, 11:00-12:00, s. 304
Lepiarczyk Krzysztof środa, 11:10-11:55, pn
Madetko Katarzyna piątek, 7:30-8:15, s. 260
Magiera Barbara poniedziałek, 11:55-12:40, s. 161 (zaplecze)
Majewska Beata poniedziałek, 14:05-14:50, s. 216
Maruszak-Kobas Małgorzata poniedziałek, 7:30-8:15, s. 224
Matejek Magdalena poniedziałek, 7:30-8:15
kl. 5a
poniedziałek, 8:25-9:10
kl. 4d, 4f
środa, 9:20-10:05
kl. 5d, 5e
czwartek, 8:25-9:10
kl. 6b
Megiel Maja wtorek, 10:15-11:00
Mrózek Kamil piątek, 10:15-11:00, hs
Nocoń Józefa wtorek, 10:15-11:00
Olejarczyk Piotr środa, 13:00-14:00, pn/s. 318
po wcześniejszym umówieniu
lub w innym, indywidualnie uzgodnionym terminie
Osuch Łukasz czwartek, 11:10-11:55, hs
Ozga-Mazurek Elżbieta wtorek, 14:05-14:50
Ozga Jarosław czwartek, 14:55-15:40
Pardiak Danuta poniedziałek, 14:05-14:50, s. 302
Piątek Aneta wtorek, 14:55-15:40
Piech-Klikowicz Aneta piątek, 11:10-11:55, pn
Pieńkowska Beata poniedziałek- 7:00-7:30, s. 219
kl. IIIA, IIIC
poniedziałek, 8:25-9:05, s. 220
kl. 7a,7b,7c
poniedziałek, 9:20-10:05, s. 220
kl. 4a,4b,4c,4d,4e
wtorek, 7:30-8:15, s. 219
kl. 8a,8b,8c,8d
środa, 9:20-10:05, s. 220
kl. 5d
Pietraszek-Szpyrka Joanna wtorek, 8:25-9:10, pn
Pilch Małgorzata środa, 12:15-13:00, s. 164 (zaplecze)
Płatek Agata piątek, 8:25-9:10, s. 321
Popiołek Paulina poniedziałek, 14:05-14:50, biblioteka
Porębska Urszula piątek, 14:50-15:40, s. 218
Puto Iwona czwartek, 7:30-8:15, s. 160 (zaplecze)
Pyka Katarzyna środa, 14:55-15:40, pn
Sala-Halota Dorota środa, 8:25-9:10, s. 123
Sawczuk Anna środa, 14:05-14:50, pn
Sierant Katarzyna poniedziałek, 13:15-14:00, biblioteka
Silezin Aleksandra piątek, 7:30-, pn
Słota Magdalena środa, 12:15-13:00, s. 263
Smołka Robert wtorek, 11:10-11:55, hs
Spasiuk Dorota poniedziałek, 12:15-13:00, s. 164
Szewczyk Janusz środa, 9:20-10:05, pn
Wąsowski Andrzej środa, 12:15-13:00
Wesołowska Dorota wtorek, 8:30-9:15, s. 124
Węgrzynowicz Anna piątek, 12:30-13:00, pn
Wirecka Barbara piątek, 14:00-14:45, s. 360

oznaczenie skrótów użytych w tabeli:
hs - hala sportowa
pn - pokój nauczycielski
zh - zaplecze humanistów

Aktualizacja: 21-05-2019