SP Bibice

Zajęcia uwzględniające potrzeby uczniów (konsultacje)- 2018/2019

 

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień, godzina, miejsce
Babik Adam piątek, 14:50-15:5, hs
Badura Magdalena środa, 11:00-11:5, pn
co 2 tygodnie
Badysiak Patrycja środa, 11:55-12:40, pn
Błażejczyk Iwona piątek, 14:50-15:35, pn
Chromy Dariusz  
Daszkiewicz Grzegorz poniedziałek, 12:50-3:35, pn
Durlak Elżbieta piątek, 9:10-9:55, hs
Emerla Eliza kl. 8d: środa, 13:55-14:20, s. 302
kl. 7a, 7c: środa, 10:05-10:50, s. 317
co 2 tygodnie
Feliga-Grządziel Agnieszka wtorek, 16:30-17:15, s. 218
Gazda Magdalena piątek, 10:05-10:55, pn
Gierut Aleksandra poniedziałek, 11:00-11:45, pn
Goraj-Zębala Katarzyna  
Idzik Zofia czwartek, 9:10-9:55, s. 318
Janikowska Lidia piątek, 13:35-14:10, pn
Karwacki Jarosław wtorek, 13:55-14:20, pn
Kołtuńska Paulina środa, 8:20-9:05, s.124
Książek Agnieszka wtorek, 11:55-12:40, s. 125 (zaplecze)
Kwietniowska Renata wtorek, 11:50-:12:35, s. 125 (zaplecze)
Lepiarczyk Jolanta piątek, 12:50-13:35, s. 304
2 i 4 tydzień miesiąca
Lepiarczyk Krzysztof wtorek, 13:55-14:40, pn
Madetko Katarzyna środa, 11:55-12:40, s. 117
Magiera Barbara wtorek, 11:55-12:40, s. 216
Majewska Beata czwartek, 13:55-14:40, s. 216
Maruszak-Kobas Małgorzata środa, 12:50-13:35, kącik ciszy
piątek, 7:30-8:00, s. 224
Matejek Magdalena kl. 5a: poniedziałek, 11:-11:45, kącik ciszy
kl 4d, 4f: czwartek, 11:00-11:45, kącik ciszy
kl. 5d, 5e: piątek, 10:05-10:50, s. 216
Megiel Maja czwartek, 15:40-16:25, s. 216
Mrózek Kamil poniedziałek, 7:15-8:00, s. 114
Nocoń Józefa poniedziałek, 10:05-10:50, s. 216
Oczkowicz Krzysztof środa, 16:30-17:30, kącik dla rodziców
Olejarczyk Piotr czwartek, 8:20-9:05, pn/s. 317
lub w innym, wcześniej umówionym terminie
Osuch Łukasz poniedziałek, 17:20-18:05, s. 114
piątek, 11:55-12:40, s. 114
Ozga-Mazurek Elżbieta poniedziałek, 11:55-12:40, kącik dla rodziców
Ozga Jarosław środa, 14:50-15:35, s. 317
Pardiak Danuta poniedziałek, 13:55-14:35
Piątek Aneta piątek, 11:00-11:45, pn
kl. 4f: piątek, 11:55-12:40, pn
Pieńkowska Beata Poniedziałek:
Klasa 4a, 4b, 4e- 11:55-12:40 -sala 216
Klasa 7c, 8a, 8d, IIIC- 7:00-7:30- sala 219
Klasa IIIA- 7:30-8:15- sala 219
Wtorek:
Klasa 4c, 7a (dziew.), 8b, 8c - 7:30- 8:15 sala 216, 7a (chłop.) – 10:05-10:50- sala 220
Środa:
Klasa 7b- 11:00-11:45- sala 220
Czwartek:
Klasa 4d- 11:55-12:40- sala 220
Piątek:
Klasa 5d- 15:40-16:25- sala 216
Pietraszek-Szpyrka Joanna czwartek, 11:00-11:45, pn
Pilch Małgorzata środa, 11:00-11:45, s. 126
Piskorz Katarzyna  
Płatek Agata piątek, 12:50-13:35
Popiołek Paulina wtorek, 1400-15:00, biblioteka
Porębska Urszula piątek, 16:30-17:15, s. 218
Puto Iwona poniedziałek, 11:00-11:45, s. 125 (zaplecze)
Pyka Katarzyna  
Raziuk Halina środa, 14:20-15:05 pok. 315
czwartek, 10:05-10:50, pok. 315
Sala-Halota Dorota środa, 7:30-8:15, s. 117, 123
Sawczuk Anna wtorek, 16:30-17:15
Sierant Katarzyna czwartek, 14:50-15:35
Silezin Aleksandra środa, 9:10-9:55, kącik dla rodziców
Słota Magdalena środa, 11:55-12:40, s. 117
Smołka Robert poniedziałek, 13:35-14:20, hs
Spasiuk Dorota piątek, 7:30, s. 123
Szewczyk Janusz środa, 14:50, kącik dla rodziców
Wąsowski Andrzej środa, 10:05-10:50, pn
Wesołowska Dorota środa, 7:30, s. 124
Węgrzynowicz Anna piątek, 14:50-15:35, pn
Wirecka Barbara piątek, 11:00-11:45, s. 126
Wójcik Marta środa, 10:05-10:50, s. 318
środa, 11:55-12:40, kącik ciszy
co 2 tygodnie
Ziobrowski Maciej poniedziałek, 13:25-13:55, pn

oznaczenie skrótów użytych w tabeli:
hs - hala sportowa
pn - pokój nauczycielski