SP Bibice

OSIĄGNIĘCIA - GIMNAZJUM

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

       Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Małopolskich Konkursach Kuartoryjnych.

czytaj więcej                                  

 

W czwartek 28.09.2017 r. w Parku Miejskim „Starorzecze Skawinki” w Skawinie odbyły się zawody powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 

czytaj więcej                               

 

                        

ROK SZKOLNY 2016/2017

           Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Adam Jaworski ( klasa IA Gimnazjum)zajął trzecie miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym  „Eko-Planeta” w kategorii praca indywidualna.

czytaj więcej                                    

             Sukces naszych uczennic w ogólnopolskim konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

czytaj więcej                                     

 

Osiągnięcia i sukcesy uczniów - rok szkolny 2016/2017 okres I

MAŁOPOLSKIE  KURATORYJNE KONKURSY
ROK SZKOLNY 2016/2017

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Historyczny

Jakub Prucia - etap rejonowy - opiekun Jadwiga Chrzanowska

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Chemiczny

Kamil Filipek - etap rejonowy - opiekun Małgorzata Maruszak-Kobas

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Biologiczny

Zofia Ciura - etap rejonowy - opiekun Małgorzata Maruszak-Kobas
Marta Malczyk - etap rejonowy - opiekun Małgorzata Maruszak-Kobas

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

Kamil Filipek - etap rejonowy - opiekun Magdalena Gazda
Mariusz Łakomy - etap rejonowy - opiekun Magdalena Gazda
Agnieszka Płatek - etap rejonowy - opiekun Grzegorz Daszkiewicz

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Geograficzny

Maria Kulig - etap rejonowy - opiekun Agata Płatek
Jakub Prucia - etap rejonowy - opiekun Agata Płatek
Karina Rzegotka - etap rejonowy - opiekun Agata Płatek

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego

Marta Malczyk - opiekun Jadwiga Chrzanowska

 

MAŁOPOLSKIE  KURATORYJNE KONKURSY TEMATYCZNE
ROK SZKOLNY 2016/2017

Konkurs informatyczny „Od algorytmu do programu”

Tomasz Jaworski - FINALISTA - opiekun Piotr Olejarczyk
Adam Jaworski - etap rejonowy - opiekun Piotr Olejarczyk

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY TEMATYCZNE
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


Ogólnopolskie konkursy tematyczne  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Michał Kosno - opiekun Jadwiga Chrzanowska
Bartosz Kościelniak - opiekun Jadwiga Chrzanowska
Jakub Prucia -  LAUREAT - opiekun Danuta Pardiak 

 

Sukcesy naszych uczniów w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych.

czytaj więcej                                       

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Wrzesień nowego roku szkolnego przyniósł pierwsze sukcesy sportowe. Reprezentacja naszych biegaczy przełajowych wygrała 23 września Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe. Podwójne zwycięstwo (w kategorii dziewcząt i chłopców) cieszy podwójnie.

GRATULACJE

[czytaj więcej]

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

III miejsce na Festiwalu Zdrowych Filmów.

czytaj więcej                                     

                 Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA.

czytaj więcej                                      

              W dniu 14 kwietnia 2016 r w Hali Sportowej w Zielonkach odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców.

czytaj więcej                                      

MAŁOPOLSKIE  KURATORYJNE KONKURSY
ROK SZKOLNY 2015/2016

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Chemiczny.

Merc Artur - etap rejonowy – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas
Cichoń Weronika -etap rejonowy – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas
Młyńska Julia- etap rejonowy – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas 

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Biologiczny:

Młyńska Julia - etap wojewódzki – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas - FINALISTA
Tendera Anna - etap rejonowy – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas
Furczyński Jakub - etap rejonowy – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas
Merc Artur - etap rejonowy – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas
Kulig Zofia - etap rejonowy – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

Bartoszuk Karolina - etap rejonowy - etap rejonowy – opiekun p. Wanda Miłoś
Hess Celina - etap wojewódzki – opiekun p. Grzegorz Daszkiewicz - LAUREAT
Malicki Jakub - etap rejonowy - etap rejonowy – opiekun p. Wanda Miłoś
Merc Artur - etap rejonowy - etap rejonowy – opiekun p. Wanda Miłoś
Młyńska Julia - etap rejonowy - etap rejonowy – opiekun p. Wanda Miłoś

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego:

Cichoń Weronika - etap rejonowy - etap rejonowy – opiekun p. Aleksandra Silezin
Hess Celina - etap rejonowy - etap rejonowy – opiekun p. Agata Górska
Merc Artur - etap rejonowy - etap rejonowy – opiekun p. Aleksandra Silezin
Młyńska Julia - etap rejonowy- etap rejonowy – opiekun p. Aleksandra Silezin

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie:

Krzysztof Góra - etap rejonowy – opiekun p. Jarosław Karwacki

Małopolski Kuratoryjny Konkurs z Historii.

Malicki Jakub - etap rejonowy – opiekun p. Jadwiga Chrzanowska
Czerwiński Marcin - etap rejonowy – opiekun p. Jadwiga Chrzanowska
Prucia Jakub - etap wojewódzki – opiekun p. Jadwiga Chrzanowska - FINALISTA

Małopolski Kuratoryjny Konkurs z Języka Polskiego.

Partyka Olga - etap rejonowy – opiekun p. Jadwiga Chrzanowska

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Matematyczny.

Bartoszuk Karolina - etap rejonowy – opiekun p. Magdalena Matejek - FINALISTA
Cieślik  Micha - etap rejonowy – opiekun p. Magdalena Matejek

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Geograficzny.

Chmura Paweł - etap rejonowy – opiekun p. Agata Płatek
Cichoń Weronika - etap rejonowy – opiekun p. Agata Płatek
Góra Krzysztof - etap rejonowy – opiekun p. Agata Płatek
Kulig Zofia - etap rejonowy – opiekun p. Agata Płatek
Łysek Mariusz - etap rejonowy – opiekun p. Agata Płatek
Malicki Jakub - etap rejonowy – opiekun p. Agata Płatek- FINALISTA
Młyńska Julia - etap rejonowy – opiekun p. Agata Płatek

MAŁOPOLSKIE  KURATORYJNE KONKURSY TEMATYCZNE
ROK SZKOLNY 2015/2016

Konkurs informatyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera”

Patecki Szymon - etap rejonowy - opiekun p. Piotr Olejarczyk

 

                                        

 

Jesienne Powiatowe biegi przełajowe - Skawina – 30.09.2015

Klasa I, dziewczęta:                                            chłopcy:

6 miejsce – Anna Winiarz IC, awans                23 miejsce – Adrian Gryz IA,

17 miejsce – Natalia Zabiegaj IC,                      nieobecny – Jan Ulejczyk IB,

16 miejsce – Wiktoria Adamska IA,      

Klasa II, dziewczęta:                                           chłopcy:

8 miejsce – Olga Zaremba IIA, awans             9 miejsce – Jakub Żarek IIB,

18 – Katarzyna Kaleta IIC,                                 15 miejsce – Ireneusz Kania IIC,

nie ukończyła biegu – Izabella Sosnowska IIC,20 miejsce – Daniel Zabiegaj IIB,

Klasa III, dziewczęta:                                        chłopcy:

2 miejsce – Ada Biederman IIIC, awans         6 miejsce – Jan Orsech IIIC, awans

7 miejsce – Anna Tendera IIIB, awans           10 miejsce – Mateusz Litwin IIIB,

20 miejsce – Zofia Kulig IIIC,                            nieobecny – Krystian Chwastek IIIA

Gra terenowa - GALICJANA, Zielonki 2015

Julia Młyńska, Adrianna Biederman, Artur Merc, Krzysztof Góra, Mariusz Łysek oraz Jakub Furczyński
(wszyscy z klasy 3C gimnazjum) - zwycięstwo w grze terenowej GALICJANA 2015.

Jesienne, gminne biegi przełajowe - Wola Zachariaszowska, 22 września 2015

Klasa I, dziewczęta:                                            chłopcy:

1 miejsce – Anna Winiarz IC, awans                4 miejsce – Jan Ulejczyk IB, awans

3 miejsce – Natalia Zabiegaj IC, awans           6 miejsce – Adrian Gryz IA, awans

4 miejsce – Wiktoria Adamska IA, awans       7 miejsce – Kamil Kminkowski IC, awans

Klasa II, dziewczęta:                                           chłopcy:

1 miejsce – Olga Zaremba IIA, awans             2 miejsce – Jakub Żarek IIB, awans

2 miejsce – Izabella Sosnowska IIC, awans   5 miejsce – Daniel Zabiegaj IIB, awans

4 miejsce – Katarzyna Kaleta IIC, awans       6 miejsce – Ireneusz Kania IIC, awans

Klasa III, dziewczęta:                                        chłopcy:

1 miejsce – Ada Biederman IIIC, awans       1 miejsce – Jan Orsech IIIC, awans

2 miejsce – Anna Tendera IIIB, awans          4 miejsce – Mateusz Litwin IIIB, awans

6 miejsce – Zofia Kulig IIIC, awans              5 miejsce – Krystian Chwastek IIIA, awans

 

GRATULUJEMY !!!