Ostatnie zajęcia z folklorem

W czerwcu odbyły się ostatnie zajęcia z folklorem.

Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka przygotowany przez nauczycieli świetlicy dla uczniów klas 1-3 minął nam aktywnie, twórczo i na sportowo.

Kwietniowe i majowe spotkania z folklorem były dla dzieci bardzo pracowite.

Dzień Matki w świetlicy szkolnej

Dzień Matki w  świetlicy szkolnej

Tydzień poprzedzający tegoroczny Dzień Matki upłynął nam w świetlicy bardzo twórczo i pracowicie.

,,Święto Niezapominajki” po raz drugi w świetlicy szkolnej

15 maja po raz drugi obchodziliśmy w świetlicy szkolnej ,,Święto polskiej niezapominajki”.

Dzień Zdrowia w świetlicy szkolnej

Dzień Zdrowia pod hasłem „Bieg po zdrowie”, obchodzony w naszej szkole 4 maja br., zwieńczył poruszany w kwietniu przez wychowawców świetlicy blok tematyczny, obejmujący zagadnienia zdrowia.

Dni Ziemi

Dni Ziemi obchodzone 22 kwietnia to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze - tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń.

Gość w świetlicy szkolnej

Dnia 13 kwietnia br. w godzinach popołudniowych gościliśmy w świetlicy szkolnej panią dr Paulinę Napierałę, pracownika naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zajęcia z folklorem - staropolskie zabawki

Bez komputera, bez gier, jak to możliwe? Czym się bawić? Jak spędzić dzieciństwo bez loginów i haseł? Na te pytania, dzieci uczestniczące w zajęciach z folklorem szukały odpowiedzi.

Zajęcia z folklorem w świetlicy

Przed Wielkanocą dzieci uczestniczące w zajęciach z folklorem, zostały zapoznane ze zwyczajem pucheroków