SP Bibice

zajęcia pozalekcyjne uwzględniające zainteresowania uczniów- 2017/2018

Poniższa oferta zajęć to zajęcia uwzględniające zainteresowania uczniów.

 

Nazwisko   i imię
nauczyciela
Nazwa zajęć Termin Sala
Babik Adam Zajęcia sportowe - koszykówka, piłka ręczna
(co 2 tygodnie)
poniedziałek 13.55 - 14.40
 
hala sportowa
Badura Magdalena Koło teatralne

Środa (co 2 tyg.) 15.40 – 16.25

222
Błażejczyk Iwona Zajęcia sportowe - siatkówka
(co 2 tygodnie)
poniedziałek 13.55 - 14.40 hala sportowa
Barczyk Anna Zabawy czytelniczo      – teatralne dla klas 2

Środa  9. 45 – 10.30

018
Dargiewicz Iwona Poznaj swój zawód

Wtorek (raz w miesiącu) 13.55 – 14.40

302
Dudek Mateusz Klub Młodego Odkrywcy

Środa 13.55 – 14.40

303
Durlak Elżbieta Zajęcia spotowe -siatkówka,piłka ręczna (co 2 tygodnie) czwartek 7.30 - 8.15 hala sportowa
Daszkiewicz Grzegorz Koło szachowe Wtorek13.55 - 14.40

Czwartek 14.50 - 15.35
319

222

Feliga-Grządziel Agnieszka

Młody Pitagoras

Poniedziałek 8.20 – 9.05

319
Figarska Agnieszka Kółko czytelnicze

Poniedziałek (co 2 tyg.) 16.30 – 17.15

119
Garbacz Sabina Chcę wiedzieć więcej dla klasy 3g

Poniedziałek (co 2 tyg.) 7.30 – 8.15

119
Gazda Magdalena Improve Your English

Środa (co 2 tyg.)  12.50 – 13.35, 13.55 – 14.40

302
Guty Joanna
Sierant Katarzyna
Klub Wolontariatu

Poniedziałek 16.30 – 17.15

222
Guty Joanna Repetytorium dla IIIa

Czwartek 7.30 – 8.15

319
Janikowska Lidia
Nazimek      -Kolano Marta
Koło plastyczne

Poniedziałek  (co 2 tyg.) 16.30 – 17.15

305
Karwacki Jarosław

Repetytorium dla kl. 3B

Repetytorium dla kl. 3C

Piątek  8.20 – 9.05

Środa  12.50 – 13.35

321

222

Kubik Aneta Zajęcia profilaktyczne „Cukierki”

Piątek (od października) 11.00 – 11.45

216
Kulczycka Aleksandra Gry i zabawy w języku angielskim

Piątek 12.50 – 13.35

302
Kulesza Magdalena Zajęcia z folklorem      – zajęcia plastyczno artystyczne Dwa razy w miesiącu 018
Lepiarczyk Łukasz Koło muzyczne

Wtorek  16.30 – 17.15
Piątek 15.40 – 16.25

015
219
Maruszak      -Kobas Małgorzata Muzealny zawrót głowy

Piątek po południu lub sobota rano

 
Matejek Magdalena Repetytorium dla IIIc

Poniedziałek 13.55 – 14.40

117
Megiel Maja Koło języka angielskiego dla 4c

Piątek 12.50 – 13.35

117
Mrózek Kamil Zespołowe gry sportowe 
(co 2 tygodnie)

Czwartek 7.30 – 8.15

hala sportowa
Mrózek Kamil Zajęcia spotowe - koszykówka, piłka nożna (co 2 tygodnie) Czwartek 7.30 - 815 hala sportowa
Nocoń Józefa Koło Przyjaciół Książki

Środa (raz w miesiącu) 7.30 – 8.15

224
Nocoń Józefa
Pietraszek    -Szpyrka Joanna
Koło Miłośników Krakowa dla klas 5 Wybrane soboty  
Olejarczyk Piotr "Jak człowiek z maszyną"
zajęcia programistyczne w ramach innowacji pedagogicznej
  317
Olejarczyk Piotr "Światłem malowane"
warsztaty fotograficzne dla zaawansowanych
   
Osuch Łukasz Koło sportowe

Czwartek 7.30 – 8.15

hala sport
Ozga-Mazurek
Elżbieta
Zabawa z językiem polskim dla klas III Piątek 11.00 - 11.45 106
Pardiak Danuta Repetytorium dla IIIb i IIIc

Środa 12.50 – 13.35

319
Polak-Janik Ewelina Happy English dla klas 3 SP

Czwartek od 10.30

018
Pyka Katarzyna

Koło jęz. niemieckiego

Koło jęz. rosyjskiego

Środa
11:00 - 11:45

Środa
9:15 - 10:00

018

018

Sikoń Monika "Jak człowiek z maszyną"  Zajęcia rozpoczną się w październiku.  318
Smołka Robert Wychowanie komunikacyjne

Środa  13:55 - 14:40

Czwartek  14:50 - 15:35

318

318

Stępień Monika Koło szachowe

Poniedziałek 9.15 – 10.00, 10.05 – 10.50

018
Zygmunt Marta

Matematyczni odkrywcy dla kl. 6a
Matematyczni odkrywcy dla kl. 5c

Wtorek   11:00 - 11:45

Czwartek  7:30 - 8:15