SP Bibice

Grono pedagogiczne

 

biologia:
Beata Pieńkowska
Małgorzata Maruszak-Kobas


chemia:
Małgorzata Maruszak-Kobas

fizyka:
Jarosław Ozga

geografia:
Agata Płatek

historia/historia i społeczeństwo:
Eliza Emerla
Jarosław Karwacki
Józefa Nocoń
Anna Sawczuk
 

język angielski:
Grzegorz Daszkiewicz
Magdalena Gazda
Aleksandra Gierut
Paulina Kołtuńska
Beata Majewska
Maja Megiel

język polski:
Magdalena Badura
Eliza Emerla
Józefa Nocoń
Krzysztof Oczkowicz
Elżbieta Ozga-Mazurek
Danuta Pardiak
Aneta Piątek
Joanna Pietraszek-Szpyrka

język niemiecki:
Katarzyna Pyka
Aleksandra Silezin

matematyka:
Agnieszka Feliga-Grządziel
Katarzyna Goraj - Zębala
Magdalena Matejek
Urszula Porębska
Halina Raziuk
Marta Zygmunt

muzyka:
Krzysztof Lepiarczyk

edukacja wczesnoszkolna:
Patrycja Badysiak
Agnieszka Książek
Renata Kwietniowska
Katarzyna Madetko
Barbara Magiera
Małgorzata Pilch
Iwona Puto
Dorota Sala-Halota
Magdalena Słota
Dorota Spasiuk
Dorota Wesołowska
Barbara Wirecka

zajęcia artystyczne/plastyka:
Lidia Janikowska
Paulina Popiołek

przyroda:
Katarzyna Goraj - Zębala
Beata Pieńkowska
Małgorzata Maruszak-Kobas

religia:
ks. Dariusz Chromy
Katarzyna Sierant
Janusz Szewczyk
Andrzej Wąsowski

zajęcia komputerowe/informatyka/edukacja informatyczna:
Anna Górka
Zofia Idzik
Piotr Olejarczyk
Monika Sikoń

zajęcia techniczne/technika:
Jarosław Ozga
Monika Sikoń
Anna Węgrzynowicz

wiedza o społeczeństwie:
Jarosław Karwacki

edukacja dla bezpieczeństwa:
Anna Sawczuk

wychowanie fizyczne:
Adam Babik
Iwona Błażejczyk
Elżbieta Durlak
Kamil Mrózek
Robert Smołka
Łukasz Osuch

wychowanie do życia w rodzinie:
Aleksandra Silezin

etyka:
Anna Barczyk
Marta Nazimek-Kolano

logopeda szkolny
Magdalena Tomaszewska

pedagog szkolny


psycholog szkolny
Paulina Pudzisz

doradca zawodowy


terapeuta pedagogiczny
Jolanta Lepiarczyk

biblioteka:
Anna Bieliszczuk
Paulina Popiołek

świetlica:
Katarzyna Grzywnowicz
Sabina Garbacz
Aneta Kubik
Magdalena Kulesza
Katarzyna Niechaj
Kamil Mrózek
Iwona Puto
Katarzyna Piskorz
Katarzyna Pyka
Anna Wilkutowska
Agnieszka Wrześniowska
Maciej Ziobrowski
Renata Kwietniowska
Katarzyna Madetko
Dorota Spasiuk
Agnieszka Książek
Barbara Magiera
Małgorzata Pilch
 Dorota Sala -Halota
Magdalena Słota
Barbara Wirecka 

Nauczyciele współorganizujący proces dydaktyczny:
Małgorzata Piotrowska
Katarzyna Bartosik
Angelika Wedel
Magdalena Siwiecka